Möt teamet bakom Nonbye

”Som företag kan vi inte existera utan kunder. Men vi kan inte heller skapa resultat utan kompetenta medarbetare, som i vardagen är både sparringpartners, specialister och innovatörer. De är alla en del i vårt Nonbye-DNA, och vi sätter ihop dem i team beroende på kund och uppdrag.”

– Lars Nonbye, verkställande direktör

Boka ditt nästa möte

3 + 14 =

Kontakta Nonbye

+46 40 92 09 00 
kontakt@nonbye.se

Öppettider

Måndag – fredag: 8.00 – 16.30

Adress:

Nonbye AB
SE-556262-6472

Malmö
Hornyxegatan 14
213 76 Malmö

Göteborg
Metodvägen 12
435 33 Mölnlycke

Nonbyes medarbetare


Malmö

Caroline Kjellander

Ekonomi -och inköpsansvarig
+46 765 10 51 06
caroline.kjellander@nonbye.se

 

Ulf Sandborg

Projektchef Malmö
+46 40 680 51 09
ulf.sandborg@nonbye.se

Jenny Wigren

Projektledare
+46 765 10 51 18
jenny.wigren@nonbye.se

Ola Lindbäck

Projektledare
+46 765 10 51 42
ola.lindback@nonbye.se

Rikard Turban

Projektkledare
+46 40 680 51 27
rikard.turban@nonbye.se

Per Nyqvist

Försäljning
+46 721 801 177
per@nonbye.se

Göteborg

Tobias Bohlin

Försäljningschef
+46 765 105 119
tobias.bohlin@nonbye.se

Magnus Feuk

Projektchef GBG
+46 708 73 76 17
magnus.feuk@nonbye.se

Anna Österlind

Projektledare
+46 31 703 55 24
anna.osterlind@nonbye.se

Sara Olsson

Projektledare
+46 707 670 419
sara@nonbye.se

Per Stenvall

Projektledare
+46 31 703 55 27
per.stenvall@nonbye.se

Magnus Olsson

Projektledare
+46 707 327 414
magnus@nonbye.se

Stockholm

Birgitta Åbom

Projektchef Stockholm
+46 8 441 12 82
birgitta.abom@nonbye.se

Här hittar du Nonbye

Malmö

Göteborg