Vi är tacksamma för förtroendet och glada över att få bidra till Hemmakvälls framgång. Vi ser fram emot fortsatt samarbete för att säkerställa att deras smarriga branding positionerar sig på bästa möjliga vis!
Liridone Rama, driftchef-/etableringsansvarig på Hemmakväll om samarbetet;
”Vi är mycket nöjda med vårt samarbete med Nonbye och deras service hela vägen från första kontakt till montering. Samarbetet med Nonbye har resulterat under resan i hög kunskap, genuint ärliga engagemang och snabba problemlösningsförmågor. Vi ser fram emot vår framtida expansion och fortsatt gott samarbete med Nonbye.”
”Det är väldigt roligt att Hemmakväll fortsätter växa och lika kul att Nonbye får vara en del av framgången! Med våra digitala verktyg säkerställer vi att företag och organisationer får en enhetlig profilering, även när det är en mix av egenägda och entreprenörsdrivna butiker.” säger Tobias Bohlin, försäljningschef på Nonbye